Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRILAMPA, Pe Fe Ge, Sverige 1900-talets första hälft, förr vägg, grålackerad metall,total längd ca 100 cm

Smäre slitage

918927

2021-05-25