Båtpropeller
Closed
2021-05-25
918931
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
BÅTPROPELLER, 1900-tal, märkt A, brons största vidd ca 30 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage