Glasservis helga
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLASSERVIS, 1900-talets första hälft, Helga, skärslipad dekor, ca 61 delar, bestående av: 9 champagnekupor, 12 rödvinsglas, 13 vitvinsglas, 6 sherryglas, 14 likörglas, 7 snapsglas
En champagnekupa, ett rödvinsglas samt ett likörglas med nagg
918934
2021-05-23