Glasservis helga

Glasservis helga
Glasservis helga
Glasservis helga
Glasservis helga

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLASSERVIS, 1900-talets första hälft, Helga, skärslipad dekor, ca 61 delar, bestående av: 9 champagnekupor, 12 rödvinsglas, 13 vitvinsglas, 6 sherryglas, 14 likörglas, 7 snapsglas

En champagnekupa, ett rödvinsglas samt ett likörglas med nagg

918934

2021-05-23