Koffert
Closed
2021-05-23
918935
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
KOFFERT, 1900-tal, vitmetall, trä samt konstläder präglat konstläder med alligator imitation, höjd 62, 90x53 cm, nyckel finns
Slitage