Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOFFERT, 1900-tal, vitmetall, trä samt konstläder präglat konstläder med alligator imitation, höjd 62, 90x53 cm, nyckel finns

Slitage

918935

2021-05-23