Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
MATBORD, 1900-talets andra hälft, furu, på centralfot, brännmärkt NC Sweden, höjd ca 73, diameter ca 110, en iläggsskiva 47 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
918938
2021-05-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner