Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

MATBORD, 1900-talets andra hälft, furu, på centralfot, brännmärkt NC Sweden, höjd ca 73, diameter ca 110, en iläggsskiva 47 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

918938

2021-05-23