Bokhylla
Closed
2021-05-25
918948
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1930/40-tal, med hyllor samt skåpdel, fanér i björk, nyckel finns, höjdca 90 samt 149x30 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage