Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, lådor samt luckor med bakomliggande hyllplan, fanér i teak, höjd ca 77,5 samt 164x45 cm

Bruks och åldesrelaterat slitage

918951

2021-05-25