Edward A Atkyns oljemålning

Edward A Atkyns oljemålning
Edward A Atkyns oljemålning
Edward A Atkyns oljemålning
Edward A Atkyns oljemålning
Edward A Atkyns oljemålning
Edward A Atkyns oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDWARD A. ATKYNS, landskap med borg, signerad samt daterad 1879, olja på duk, ca 90x59 cm

Krackelyr

918952

2021-05-25