Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, tidigt 1900-tal, ek, höjd ca 97 samt toppskivan 36x36 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

918954

2021-05-25