Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
SKRIN, 1800/1900-tal, fötter i form av gripar, genombruten dekor, brons med textil klädsel inuti, höjd ca 11,5 samt 17x13 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
918957
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här