Eleonora Henning teckning

Eleonora Henning teckning
Eleonora Henning teckning
Eleonora Henning teckning
Eleonora Henning teckning

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

ELEONORA HENNING, teckning, föreställande Apollo, blyerts, signerad, ca 58x45 cm

Fuktfläckar samt ålders och henteringsrelaterade skador

918959

2021-05-24