Beck & Jung 3 computer ink plots
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 3 computer ink plots, signerade och daterade Beck o Ljung 1982, numrerade 70/190 resp. 144/190 bladmått 29x29 cm
Skador:
Kuntoraportti
Ej examinerade ur ram
918970
Päivämäärä:
2021-05-24