Skåp barockstil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP på benställning, 1930-tal, barockstil, flambjörk och rot, svärtade detaljer, inredd med 2 lådor samt bakomliggande hyllplan, höjd 160, 185x56 cm, nycklar finns
2 nycklar finns, ytskador och märken
918974
2021-05-23