Stolar Sika Design
Vollendet
2021-05-23
918975
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SIKA DESIGN, stolar, 6 st, 1900-talets andra hälft, rotting, stoppad sits, blommig klädsel, skyltmärkning, sitthöjd ca 42 cm
Sitsar m fläckar o skador