Vas Gunnar Nylund

Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NYLUND, "Igelkottvasen", vas, Rörstrand 1930-40-tal, chamotterat stengods, märkt i botten, höjd ca 16,5 cm

Naggar

918998

2021-05-25