Spegel sengustaviansk
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, omkring 1800, träskuren dekor, av bl.a. pärlstav, medaljon i gips , förgylld med polerat guld och slagmetall, orginal träbakstycke, höjd 149x84 cm
Senare glas, slitage och mindre färgbortfall
919012
2021-05-24