Bläckställ i brons

Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons
Bläckställ i brons

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKSTÄLL, 1900-talets början, förgylld och patinerad brons, i form av kinesisk drakbåt, höjd 8, längd 37 cm

Saknar glasinsatser samt en dekorknopp

919031

2021-05-24