Bläckställ i brons
2021-05-24
919031
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLÄCKSTÄLL, 1900-talets början, förgylld och patinerad brons, i form av kinesisk drakbåt, höjd 8, längd 37 cm
Saknar glasinsatser samt en dekorknopp