Skulptur 1960/70-tal
2021-05-23
919033
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, 1960/70-tal, patinerad brons, signerad otydligt, höjd ca 34, längd 48 cm