Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KISTA, 1700-TAL, på senare tillkommet underede, senare måleri, beslag i järnsmide, höjd ink underede ca 72, 78x47, höjd på kistan utan underede ca 35 cm

Senare bemålad, senare underede, åldersrelaterat slitage

919040

2021-05-24