Wille Weberg oljemålning

Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

WILLIE WEBERG (1910-1995) "Redskapet" signerad, olja på duk, ca 65x92 cm

Proveniens: Gummesons Konstgalleri

919042

2021-05-25