Carl Malmsten soffa Visingsö

Carl Malmsten soffa Visingsö
Carl Malmsten soffa Visingsö
Carl Malmsten soffa Visingsö
Carl Malmsten soffa Visingsö
Carl Malmsten soffa Visingsö
Carl Malmsten soffa Visingsö
Carl Malmsten soffa Visingsö
Carl Malmsten soffa Visingsö
Carl Malmsten soffa Visingsö
Carl Malmsten soffa Visingsö

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Visingsö", soffa, 3-sits, stomme i bemålat trä, textilklädsel, längd ca 200 cm, djup 70, sitthöjd 40 cm.

Stötmärken och repor, bruks och åldersrelaterat slitage, reva samt slitage på klädsel.

919045

2021-05-25