Carl Malmsten soffa Visingsö
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Visingsö", soffa, 3-sits, stomme i bemålat trä, textilklädsel, längd ca 200 cm, djup 70, sitthöjd 40 cm.
Stötmärken och repor, bruks och åldersrelaterat slitage, reva samt slitage på klädsel.
919045
2021-05-25