Matsalsgrupp modell Signum Gustavus
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATSALSGRUPP, "Signum Gustavus", 9 dlr, Gustaviansk stil, slutet agv 1900-talet, bestående av 1 matbord samt 8 stolar varav två med karm, medföljer 2 iläggsskivor á 55 cm, höjd ca bordet 75, 150x110, total längd ink två ilägg ca 260x110 cm, sitthöjd på stolarna ca 45 cm
bruksslitage
919063
2021-05-24