Matsalsgrupp modell Signum Gustavus

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATSALSGRUPP, "Signum Gustavus", 9 dlr, Gustaviansk stil, slutet agv 1900-talet, bestående av 1 matbord samt 8 stolar varav två med karm, medföljer 2 iläggsskivor á 55 cm, höjd ca bordet 75, 150x110, total längd ink två ilägg ca 260x110 cm, sitthöjd på stolarna ca 45 cm

bruksslitage

919063

2021-05-24