Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, ca 1960-tal, 4 lådor, fanérad med ek, höjd ca 86, 75x38 cm

Bruksslitage, fanérskador, fläckar

919072

2021-05-24