Max Marcus oljemålning

Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAX MARCUS (1879-1955): "Kastellholmen, vinter", signerad Max Marcus samt daterad 55, olja på duk, ca 92x84 cm

919074

2021-05-24