Oljemålning av Max Marcus

Oljemålning av Max Marcus
Oljemålning av Max Marcus
Oljemålning av Max Marcus
Oljemålning av Max Marcus
Oljemålning av Max Marcus
Oljemålning av Max Marcus

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX MARCUS (1879-1955): komposition med fiskebåt vid brygga, signerad Mar Marcus, olja på duk, ca 67x73 cm

919075

2021-05-24