Bordsspegel Swedish Modern

Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern
Bordsspegel Swedish Modern

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSSPEGEL, Swedish Modern, 1940/50-tal, möjligen NK (Nordiska Kompaniet), ram i mahogny, mässingsdekor, ramens mått 42x32 cm

Bruksslitage

919077

2021-05-24