Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONA, 1800/1900-tal, stomme i mässing, olikformade prismor, höjd ca 54 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

919078

2021-05-25