Skulptur Venus de Milo

Skulptur Venus de Milo
Skulptur Venus de Milo
Skulptur Venus de Milo
Skulptur Venus de Milo
Skulptur Venus de Milo
Skulptur Venus de Milo
Skulptur Venus de Milo
Skulptur Venus de Milo

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Venus de Milo, sent 1900-tal, gips, höjd ca 57 cm

Smärre slitage

919082

2021-05-24