Ian Rusth färglitografi

Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IAN RUSTH (Sverige, född 1950): "Jägarens dröm", färglitografi, signerad, daterad -91, 93/135, färglitografi, bildmått ca 39x48 cm

919089

2021-05-24