Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, signerad Y Edelman samt numrerad 105/150, färglitografi, bladmått 60x43 cm

919107

2021-05-24