Ardu Strüwer färglitografi

Ardu Strüwer färglitografi
Ardu Strüwer färglitografi
Ardu Strüwer färglitografi
Ardu Strüwer färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüver, 136/190, färglitografi, bladmått ca 39,5x50 cm, oramad

919115

2021-05-24