Pendyl gustaviansk stil

Pendyl  gustaviansk stil
Pendyl  gustaviansk stil
Pendyl  gustaviansk stil
Pendyl  gustaviansk stil
Pendyl  gustaviansk stil
Pendyl  gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENDYL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, Westerstands urverk, förgylld skuren och snidad dekor, urtavla lackerad i ljusgult med svarta arabiska siffror, höjd ca 56,

obetydligt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, uppdragsnyckel medföljer

919116

2021-05-27