Bordsarmatur 1940-tal

Bordsarmatur 1940-tal
Bordsarmatur 1940-tal
Bordsarmatur 1940-tal
Bordsarmatur 1940-tal
Bordsarmatur 1940-tal
Bordsarmatur 1940-tal
Bordsarmatur 1940-tal
Bordsarmatur 1940-tal
Bordsarmatur 1940-tal
Bordsarmatur 1940-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSARMATUR, krom och plast, 1940-tal, uplight, total höjd ca 60 cm

Smärre slitage

919118

2021-05-25