Soffa, 1900-talets mitt

Soffa, 1900-talets mitt
Soffa, 1900-talets mitt
Soffa, 1900-talets mitt
Soffa, 1900-talets mitt
Soffa, 1900-talets mitt
Soffa, 1900-talets mitt
Soffa, 1900-talets mitt
Soffa, 1900-talets mitt
Soffa, 1900-talets mitt
Soffa, 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, inköpt på Svenskt Tenn, 1960-tal, stomme av bambu och dekor i rotting, längd 140, sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage. Klädsel med fläckar

919120

2021-05-24