Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1900-talets mitt, inköpt på Svenskt Tenn, 1960-tal, stomme av bambu och dekor i rotting, längd 140, sitthöjd 40 cm.
Bruksslitage. Klädsel med fläckar
919120
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här