Taklampa Moooi Lolita

Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita
Taklampa Moooi Lolita

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NIKA ZUPANC, "Golden Chair", stol, för Moooi, guldfärgat syntetiskt läder, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor och slitage förekomemr kring sits och ryggdel

919122

2021-05-25