Fåtöljer, bambu

Fåtöljer, bambu
Fåtöljer, bambu
Fåtöljer, bambu
Fåtöljer, bambu
Fåtöljer, bambu
Fåtöljer, bambu
Fåtöljer, bambu
Fåtöljer, bambu
Fåtöljer, bambu
Fåtöljer, bambu

Klubbat för:

8 200 SEK

5 000 SEK

FÅTÖLJER MED FOTPALL, ett par, 1900-talets mitt, inköpta på Svenskt Tenn, 1960-tal, stomme av bambu och dekor i rotting, sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage. Klädsel med fläckar.

919123

2021-05-24