Klubbat för:
8 200 SEK
5 000 SEK
FÅTÖLJER MED FOTPALL, ett par, 1900-talets mitt, inköpta på Svenskt Tenn, 1960-tal, stomme av bambu och dekor i rotting, sitthöjd 40 cm.
Bruksslitage. Klädsel med fläckar.
919123
2021-05-24