Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PARURNOR samt GALLERSKÅL, 3 dlr, empirestil, 1900-tal, porslin, urnornas höjd ca 21 cm
Gallerskålen med nagg, slitage
919131
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här