Parurnor

Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARURNOR samt GALLERSKÅL, 3 dlr, empirestil, 1900-tal, porslin, urnornas höjd ca 21 cm

Gallerskålen med nagg, slitage

919131

2021-05-25