Vägglampor

Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

VÄGGLAMPOR, 1 par, barockstil, omkring 1900-talets mitt, mässing, två svängda ljusarmar, höjd ca 35 inklusive lampskärmar, bredd ca 32 cm.

Kuntoraportti

Några repor och märken, ej funktionstestade.

919133

Päivämäärä:

2021-05-30