Vägglampor
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VÄGGLAMPOR, 1 par, barockstil, omkring 1900-talets mitt, mässing, två svängda ljusarmar, höjd ca 35 inklusive lampskärmar, bredd ca 32 cm.
Kuntoraportti
Några repor och märken, ej funktionstestade.
919133
Päivämäärä:
2021-05-30