Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VICKE LINDSTRAND (1904-1983): Vas samt skål på fot, "Abstrakta", Kosta, signerad och numrerad Kosta LU 2036, höjd ca 29 samt 16 cm
Rispor, slitage, inre beläggning
919142
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här