Vicke Lindstrand Abstrakta

Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983): Vas samt skål på fot, "Abstrakta", Kosta, signerad och numrerad Kosta LU 2036, höjd ca 29 samt 16 cm

Rispor, slitage, inre beläggning

919142

2021-05-24