Supskedar frimurarsymboler

Supskedar frimurarsymboler
Supskedar frimurarsymboler
Supskedar frimurarsymboler
Supskedar frimurarsymboler
Supskedar frimurarsymboler
Supskedar frimurarsymboler
Supskedar frimurarsymboler
Supskedar frimurarsymboler

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SUPSKEDAR, 1 par, 1900-tal, silver med order-symboler, reliefdekor på skaft med avslutande maskaron, längd 16,5 cm.

Zustandsbeschreibung

Något ytslitage.

919143

2021-05-30