Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SUPSKEDAR, 1 par, 1900-tal, silver med order-symboler, reliefdekor på skaft med avslutande maskaron, längd 16,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Något ytslitage.
919143
2021-05-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner