Johannes Vennekamp

Johannes Vennekamp
Johannes Vennekamp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES VENNEKAMP (född 1935): Wangologi Chords, signerad och numrerad 2/99, etsning, motivmått 13,5x9 cm

919145

2021-05-26