Einar Flogard

Einar Flogard
Einar Flogard
Einar Flogard
Einar Flogard
Einar Flogard
Einar Flogard

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR FLOGARD (Danmark, född 1916): Geometrisk Association, signerad Flogard, olja på duk, 65x65 cm

919151

2021-05-27