Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FAT, TALLRIKAR, 3 dlr, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, "Double Peacock", diameter ca 21-36, längd 32 cm
Skador: Enstaka smärre nagg
919166
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här