Double Peacock Famille rose

Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose
Double Peacock Famille rose

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAT, TALLRIKAR, 3 dlr, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, "Double Peacock", diameter ca 21-36, längd 32 cm

Skador: Enstaka smärre nagg

919166

2021-05-26