Axel Larsson sidobord

Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord
Axel Larsson sidobord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL LARSSON, sidobord, betsad björk samt, med glasskiva på svartmålad botten, höjd ca 57 samt 67x47 cm

Krackelyr, bortfall av färg, bruks och åldersrelaterat slitage

919169

2021-05-25