Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets mitt, bl a GEMI, röd- och grönlackerad metall, höjd ca 35 resp 42 cm, reglerbar höjd
Brukslitage, smärre bucklor och märken
919178
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här