Golvur England
Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
200 EUR
GOLVUR, England, 1800-talets början, polykromt bemålad urtavla märkt Brecon, fanérat i mahogny, beslag i mässing, nyckelbussning i ben, nyckel, pendel, och lod medföljer
Smärre fanérskador och sprickor, dekorelement saknas
919185
2021-05-26